راهنمای جامع Auto-GPT…

 • آگوست 20, 2023
 • حسینی
 • 0 نظرات
 • لایک

اخیرا میشنویم که همه در مورد ابزارهای هوش مصنوعی صحبت می کنند،مانند ChatGPT و قابلیت های SEO، ایجاد محتوا و کدنویسی آن که ترافیک زیادی داشته است.. با اینکه گوگل Bard AI، چت ربات محاوره ای هوش مصنوعی خودرا وارد عرصه کرده است. با این حال، Auto-GPT یک مدل هوش مصنوعی حتی قدرتمندتر از آن است که می تواند درخشش آن را کم کند. و به نوغی مانند ChatGPT روی استروئیدها است.

Auto-GPT یک ابزار پیشرفته و مجهز به هوش مصنوعی است که کارهای روزمره ما را متحول و آنها را خودکار می کند. شاید به‌عنوان بازاریاب،  یک رویای به حفیفت پیوسته به نظر برسد ،اما آنچه که واضح است این است که  این آخرین پیشرفت در دنیای همیشه در حال تغییر بازار چت بات‌های هوش مصنوعی  نخواهدبود...

Statista chatbot market chart Auto-GPT.

طبق آماری که Statistica اعلام کرده است، تا سال 2025، بازار چت بات به 1.25 میلیارد دلار میرسد. فراتر از آن،  هوش مصنوعی در زندگی روزمره ما پیشرفته تر و رایج تر خواهدشد. یک قطعیت این است که به غیر از این چت بات ها و هوش مصنوعی.  توسعه های جدید پیچیده تر و قدرتمندتر وارد عرصه میشوند. 

Auto-GPT چیست؟

Auto-GPT یک ربات چت است که بر روی GPT-4 (چهارمین نسخه از مدل زبان OpenAI) ساخته شده است که در کارها و برنامه های مختلف کاربرد دارد. اصطلاحا میتوانید آن را مانند یک چاقوی ارتش سوئیس برای پردازش زبان طبیعی در نظر بگیرید!

Auto-GPT درست مانند یک دستیار شخصی است که می تواند به ایجاد ایده، توسعه سرفصل های جذاب یا پیشنهاد بهبود نوشتاربه شما کمک کند.خواه نویسنده ای باشید که به دنبال ایده گرفتن است، یا بازاریابی که به دنبال ایجاد محتوای قانع کننده است، یا حتی دانش آموزی که در انجام تکالیف به کمک نیاز دارد.

Auto -GPT Official Website

اساساً می‌توانید به Auto-GPT  پروژه بدهید تا مراحل لازم را برای اتمام کار انجام دهد. فقط کافی است یک عنوان یا موضوع  ایجاد کنید، به آن یک نقش (مثلاً با فرض نقش مالک یک استارت آپ جدید)، و حداکثر پنج هدف به آن بدهید.

به عنوان مثال، می توانید از Auto-GPT برای موارد زیر استفاده کنید:

 1. ایجاد اعلان های چت را برای جذب مشتریان که به افزایش فروش، رضایت مشتری یا تبدیل کمک می کند. میتوانید کارهای روزمره را ساده و خودکار کنید.
 2. Auto-GPT می تواندمدیریت پاسخ های ایمیل، پاسخ های پشتیبانی مشتری یا محتوای رسانه های اجتماعی را به عهده بگیرد.
 3. همچنین میتوانیدAuto-GPT را با دیگر پلتفرم‌ها یا ابزارهای فناوری برای ایجاد برنامه‌های پردازش زبان طبیعی جدید مانند ایجاد محتوا، ادغام کنید.همچنین میتواند به عنوان کارآموزی باشد که  به شما درکسب و کار و انجام کارهای ساده کمک کند، 
 4.  جایی که شما لیستی از اهداف و برنامه ها را مشخص کردید میتوانید ادامه ی کاررا بهAuto-GPT بسپارید. با Auto-GPT همچنین قادرخواهید بود  کارهای جالب زیادی انجام دهید که بعداً به آن‌ها خواهیم پرداخت.

Auto-GPT چگونه کار می کند؟

Auto-GPT یک مدل پردازش زبان طبیعی است که از محتوای تولید شده خود برای افزایش قابلیت های زبان خود استفاده می کند.که از سخت‌افزارهای قدرتمند، الگوریتم‌های پیچیده و قابلیت‌های پردازش داده‌های زیادی تشکیل شده است.برای رسیدن به هدف نهایی :  اهداف را به کارهای کوچک تقسیم می‌کند، تا راحت تر به مفصد برسد.

از آنجه کهAuto-GPT برای تکمیل یک پروژه کار می‌کند.به‌جای نیاز به درخواست‌ها، می‌تواند آن‌ها را  تولید کند،.و هرچه ورودیهای  بیشترو دقیق تری دریافت کند، عملکرد و پاسخ های آن بهتر می شود. اباوجود همه ی  توانایی های قابل توجه،باید بگوییم از آنجا که Auto-GPT  به داده‌های ورودی که در طول آموزش دریافت می‌کند متکی است کامل مطلق  نیست وگاهی اوقات، ممکن است پاسخ هایی ایجاد کند که دقیق نیستند و این  برای مشاغلی که برای تعاملات مهم با مشتری یا فرآیندهای تصمیم گیری به Auto-GPT متکی هستند، مشکل ساز خواهدبود. Auto-GPT همچنین می تواند برای شما هزینه کمی داشته باشد زیرا گاهی اوقات برای تکمیل یک پروژه چندین درخواست لازم است.

Auto-GPT در مقابل Chat-GPT:

همانطور که قبلاً توضیح دادم، Chat-GPT و Auto-GPT از GPT-4.0 و پلتفرم Open AI به عنوان بلوک های سازنده خود استفاده می کنند، اما هر دو عملکردها و کاربردهای متفاوتی دارند.

در اینجا تفاوت های اصلی وجود دارد:

 • Auto-GPT:منبع باز است. (شامل یک کد منبع است تا توسعه دهندگان بتوانند نرم افزار را بهبود یا اصلاح کنند)
 • Auto-GPT به طور مستقل کار می کندچند منظوره است می تواند سوال بپرسد و دارای حافظه بلند مدت و کوتاه مدت است.

چت-GPT:

 • منبع باز نیست
 • به جای اینکه به طور مستقل کار کند، به دستورات متکی است
 •  یک ربات مکالمه برای استفاده با ربات های چت و غیره است.
 • کارآمدتر پاسخ های مکالمه ای با کاربران ایجاد می کند.
 • ، Auto-GPT یک انتخاب طبیعی خواهد بود.
 • برای کارهای بیشتر مبتنی بر مکالمه، Chat-GPT راهی برای انجام این کار خواهد بود.
 •  علاوه بر این، Chat-GPT موانع لجستیکی کمتری برای ورود دارد.

برای چه چیزی می توانید از Auto-GPT استفاده کنید؟

 • تولید محتوا:  به عنوان مثال، می‌توانید به Auto-GPT بگویید که می‌خواهید برای کمک به تبدیل یک کلاینت B2B محتوا ایجاد کنید. در پاسخ، می تواند وبلاگ ها، مقالات، محتوای آموزشی یا آموزشی یا ایمیل ها را توسعه دهد.
 • ترجمه زبان:  دارای قابلیت ترجمه ی  اسناد فنی یا گزارش های علمی . همچنین ترجمه ی  محتوای وب سایت برای بازارهای بین المللی است.
 • کدنویسی: فقدان تجربه کدنویسی شما را محدود نمی کند. فقط  کافی است نیازهای خود رابه  Auto-GPT ارائه دهید و خواهید دید که قطعه کدهایی را برای شما ایجاد می کند. به عنوان مثال، می توانید به Auto-GPT دستور دهید تا یک ربات چت ایجاد کند.
 • پاسخ به سوالات: برای تعاریف، توضیحات یا تحقیق، و...
 •  برای پاسخ به سؤالات متداول، خدمات مشتری را خودکار کنید. یا از آن بخواهید که داده ها/تحقیقات را تفسیر کند. با این حال، مطمئن شوید که پاسخ‌ها را از نظر صحت بررسی می‌کنید.
 • خلاقیت: اگر به دنبال ایده و خلاقیت هستید، Auto-GPT BFF جدید شماست. یک نیروگاه خلاق برای چرخش روایت ها، ساختن شعر، توسعه شخصیت و طرح کلی. حتیقابلیت نوشتن یک کتاب کامل را نیز دارد. برای مثال، می‌توانید به آن ایده داستان بدهید و از Auto-GPT بخواهید که یک طرح کلی بنویسد  همچنین میتوانید از آن ایده‌های طراحی برای بازاریابی بخواهید.
 • تجزیه و تحلیل داده ها:  برای تبدیل  معیارهای خود  به بینش های معنادار وتجزیه و تحلیل و تفسیر داده ها از Auto-GPTاستفاده کنید. به عنوان مثال، می‌توانید از Auto-GPT بخواهید روندها را بر اساس داده‌های فعلی پیش‌بینی کند..
 • تولید ایده:  از Auto-GPT برای ایجاد ایده‌ها/تغییرات محصول جدید و...استفاده کنید.
 • یادگیری یک زبان جدید: از Auto-GPT بخواهید که دستورات یا تمرینات یادگیری را ایجاد کند.
 • برای توسعه یک روایت یا ایجاد سطوح/چالش‌ها، با دریافت خودکار GPT، یک بازی ایجاد کنید.

 امروزه Auto-GTP با قابلیت‌های بسیاری که دارد، رویایی برای بازاریابان و صاحبان مشاغل است. در نهایت، می‌توانید تعداد زیادی افزونه Auto-GPT مانند مدیریت ایمیل، Google Analytics و Notion را برای ساده‌سازی کارهای تکراری و سازماندهی روز خود نصب کنید. برای کمک به افزودن پلاگین های Auto-GPT یا ایجاد افزونه های خود، Kanaries.net یک راهنمای عالی دارد.

مزایای Auto-GPT Auto-GPT:

 • اتوماسیون:  Auto-GPT به‌جای صرف زمان زیاد برای تنظیم دقیق مدل‌ها برای کارهای مختلف، از تکنیک‌های هوشمند و خودکار استفاده می‌کند. فقط کافی است به آن هدف بدهید؛ بقیه کارها را برای شما انجام می دهد و این شگفت انگیز است!
 • سهولت استفاده: یکی از دلایل  کاربرپسند بودن Auto-GPT  این است که برای استفاده از قدرت آن و بهره برداری از پتانسیل آن، نیازی به متخصص بودن ندارید.
 •  کدنویسی: نیازی نیست که یک کدنویس متخصص باشید. اجازه دهید Auto-GPT این کار را برای شما انجام دهد.
 • سازگار و همه کاره: مدیریت  تولید محتوا، ترجمه، ایده پردازی یا تحقیق و...، Auto-GPT می تواند آن را به عهده بگیرد.
 • کارایی زمان و هزینه: کم کردن حجم کاری و صرفه جویی در زمان و هزینه با انجام کارهای وقت گیر به صورت خودکار .
 • بهبود مستمر: Auto-GPT در طراحی اولیه متوقف نمی شود. به طور مداوم از طریق حلقه های بازخورد یاد می گیرد و در حالی که به تکامل خود ادامه می دهد، بهبود می یابد.
 • مقیاس پذیری: اگر استارت آپی هستید که در تلاش برای رشد است، می توانید از Auto-GPT بخواهید، برنامه ای ارائه دهد که از آن برای تجزیه و تحلیل روندهای بازار، توسعه محصول و ایده های تجاری جدید و ایجاد استراتژی هایی برای افزایش مقیاس استفاده کنید.
اگرچه نمی توان منکر توانایی های Auto-GPT شد، اما محدودیت هایی نیز دارد. اکنون به آنها می پردازیم.

محدودیت های Auto-GPT:

 برای استفاده ی بهتر از Auto-GPT درک محدودیت‌های آن ضروری است.بهتر است برخی از اصول در نظر گرفته شود.

 1. . اول، برخی پیشنهاد می کنند که فقط باید از Auto-GPT در سرور مجازی استفاده کنید. با این استدلال که با Auto-GPT نگرانی های امنیتی بالقوه ای وجود دارد و می تواند به فایل ها/سیستم شما آسیب برساند.
 2. به جای نصب آن، در صورت تمایل می توانید Auto-GPT را در مرورگر اجرا کنید. همچنین، برنامه های Auto-GPT هنوز در حال توسعه فعال هستند. ممکن است گهگاه با مشکلاتی روبرو شوید و نتیجه نهایی با آنچه پیش‌بینی می‌کردید متفاوت باشد
  ابزارهایی مانند Auto-GPT با وجود نقص‌هایی که دارند، به سرعت در حال پیشرفت هستند، بنابراین اکنون زمان بسیار خوبی برای آشنایی با کاربردهای آن‌ها است.     سایر محدودیت ها عبارتند از:
 • Auto-GPT  «داستان‌سرای خلاق» است ، که قطعاً جالب نیست زیرا ممکن است جزئیات تخیلی ایجاد کند که به نظر مشروع  می رسد اما کاملا ساختگی است. این شبیه زمانی است که Chat-GPT چند نقل قول جعلی ایجاد کرده بود.
 • . سوگیری بالقوه: متأسفانه هوش مصنوعی و سوگیری دست به دست هم می دهند و Auto-GPT نیز از این قاعده مستثنی نیست.
 • فقدان هوش هیجانی: Auto-GPT هوش هیجانی ندارد. نمی تواند احساسات موجود در ورودی را درک کند یا با همدلی پاسخ دهد.
 • هزینه:با استفاده از توکن ها  استفاده از Auto-GPT نیز گران می شود.  محدودیت های کلید API خود را با OpenAI تنظیم کنید و آنها را نظارت کنید.
 • مطابقت: طبق راهنمای Auto-GPT، «ممکن است محتوا تولید کند یا اقداماتی انجام دهد که با رویه‌های تجاری واقعی یا الزامات قانونی مطابقت ندارد».

در نهایت، بهتر است بدانید که Auto-GPT نمی تواند جایگزین قضاوت انسان شود و ظرفیت تفکر انتقادی  ندارد بنابراین Auto-GPT مانند همه ی ابزارهای هوش مصنوعی  به عنوان ابزاری برای پشتیبانی از تصمیم گیری شماست.

نصب و استفاده از Auto-GPT:

راه‌های مختلفی برای نصب Auto-GPT وجود دارد و ممکن است برخی از روش‌ها را راحت‌تر از سایرین یاشد. شاید بهترین راه رفتن به وب سایت رسمی باشد. هنگام بازدید، باید یک پاپ آپ دریافت میکنید  یابنری را در سمت راست صفحه خواهید دیدکه راهنمای دستورالعمل گام به گام برای نصب ارائه می دهد.  اگر به تازگی وارد هوش مصنوعی شده‌اید، سایت منابعی در دسترس دارد، از جمله راهنمای پولی که مجموعه‌ای سریع با اعلان‌هایی برای بهینه‌سازی Chat-GPT برای SEO ارائه می‌دهد. در اینجا چند راه دیگر وجود دارد که می توانید امتحان کنید. در زیر روش پیشنهادی Wired آورده شده است.

برای نصب و راه اندازی Auto-GPT:

 • با رفتن به GitHub، دانلود فایل فشرده کد منبع و استخراج فایل ها شروع کنید
 • . بعد، پایتون را نصب کنید. 
 • دوره های مختلف آنلاین در دسترس است. با این حال، ممکن است ترجیح دهید به وب سایت رسمی بروید.
 • هنگام تنظیم Auto-GPT، مطمئن شوید که python.exe را به PATH اضافه کرده اید. اگر قبلاً Auto-GPT را دانلود نکرده‌اید، اکنون این کار را انجام دهید و فایل‌ها را از حالت فشرده خارج کنید.
 • به دنبال فایلی به نام env بگردید. قالب و نام آن را env. از ویرایشگر متن خود برای باز کردن فایل استفاده کنید.
 • OPENAI_API_KEY=your-openai-api-key را پیدا کنید. کلید API خود را جایگزین «your-openai-api-key» کنید. (می توانید یکی از Open AI را دریافت کنید).
 • تنظیمات پرداخت خود را تنظیم کنید و محدودیت های بودجه خود را اصلاح کنید تا بیش از حد برای API های جدید خرج نکنید.
 • فایل .env خود را ذخیره کرده و ببندید و روی فایل Auto-GPT خود کلیک راست کنید تا آن را اجرا کنید.
 • گزینه “Open in Terminal” را انتخاب کنید. pip install -r requirement.txt را تایپ کرده و Enter را انتخاب کنید.
 • منتظر بمانید تا کتابخانه ها نصب شوند بعد، "python -m autogpt" را تایپ کنید.
 • "Enter" را انتخاب کنید و منتظر بمانید تا Auto-GPT راه اندازی شود
 • کار شما تمام شده است و آماده استفاده از Auto-GPT هستید!

همچنین می توانید Auto-GPT را به این ترتیب نصب کنید:

 • قبل از نصب Auto-GPT آخرین نسخه پایتون را روی سیستم خود نصب کنید.
 • Auto-GPT از پایتون از طریق رابط ساده GPT OpenAI برای تولید محتوای طولانی به زبان طبیعی استفاده می کند. این بسته دستورات را در پایتون برای تولید متن اجرا می کند، بنابراین پایتون باید در سیستم محلی شما نصب شود
 • . یک پوشه خالی جدید در دستگاه خود ایجاد کنید.
 • اسمش رو هر چی دوست داری میتونی برای مثال، "Auto-GPT". Auto-GPT را در رایانه شخصی خود بارگیری کنید.
 • ساده ترین راه برای راه اندازی مراجعه به www.AGPT.co است.
 • سپس، از صفحه اصلی به Docs در منوی بالا بروید. از آنجا، Setup را انتخاب کنید.
 • اگر دانش محدودی در زمینه کدنویسی دارید، راحت‌تر به «تنظیم بدون Git/Docker» بروید و پیوندی به آخرین نسخه پایدار پیدا کنید. (به عنوان یک یادداشت جانبی، بخش سند منبع ارزشمندی برای راه‌اندازی Auto-GPT و پیگیری همه چیز با پیشرفت پلتفرم است).
AutoGPT set up with Gitlocker image Auto GPT

با فرمت فایل مورد نظر خود دانلود کنید ( از .zip استفاده کنید)، آن را به فایل خالی که قبلا در سیستم خود ایجاد کردید منتقل کنید و محتویات را استخراج کنید. پس از استخراج فایل های فشرده می توانید آنها را حذف کنید. پوشه را باز کنید، به پایین بروید تا فایلی به نام ".env.template" را پیدا کنید و برای تغییر نام آن به ".env" راست کلیک کنید. فایل ".env" را در یک ویرایشگر متن مانند Notepad یا ویرایشگر کد دیگری باز کنید. شما باید چیزی شبیه به این را ببینید:

.env file screenshot Auto-GPT

در مرحله بعد، باید فایل را ویرایش کنید و به Auto-GPT دسترسی به چیزی به نام کلید API بدهید. با ایجاد یک حساب کاربری در وب سایت OpenAI که در زیر نشان داده شده است، یکی را دریافت می کنید:

Auto-GPT screenshot generating API keys from OpenAI

کلیدهای API مانند گذرواژه‌هایی هستند که Auto-GPT برای دسترسی به منابع خارجی استفاده می‌کند. Auto-GPT به آنها برای دسترسی به خدمات و ابزارهایی برای انجام وظایف خود نیاز دارد. پس از ایجاد یک کلید، آن را کپی و در فایل .env (که در بالا با رنگ قرمز مشخص شده است) قرار دهید. پس از افزودن کلید API، می‌توانید با رفتن به پوشه‌ای که در ابتدا نام بردید (Auto-GPT در این مثال)، روی آن کلیک راست کرده و «کپی به‌عنوان مسیر» را انتخاب کنید، Auto-GPT را اجرا کنید:

Auto-GPT SET UP Auto GPT

سپس، در Terminal باز کنید، "cd" را تایپ کنید و یک فاصله اضافه کنید و مسیری را که به تازگی کپی کرده اید، قرار دهید. اینتر را بزنید و دستور زیر را تایپ کنید: pip install -r requires.txt این به طور خودکار تمام کتابخانه های مورد نیاز برای اجرای Auto-GPT را نصب می کند. شما تقریباً آنجا هستید. آخرین مرحله اجرای دستور زیر است: python -m autogpt et voila! اکنون Auto-G روی سیستم شما شروع می شود. خو نصب Auto-GPT ساده تر از آن چیزی است که به نظر می رسد. با دنبال کردن مراحل بالا، آماده خواهید بود که Auto-GPT را برای استفاده قرار دهید و کارایی خود را بالا ببرید.

نکاتی برای استفاده حداکثری از Auto-GPT اکنون باید تصویر واضحی از پتانسیل Auto-GPT داشته باشید. با این حال، اگر می خواهید استفاده از آن را بهینه کنید،

در اینجا چند نکته برای به دست آوردن بهترین نتیجه وجود دارد:

 1.  دادن دستورالعمل های واضح: هرچه دقیق تر باشید، پاسخ Auto-GPT بهتر است. به عنوان مثال، فقط به آن نگویید که مقاله ای درباره خرید تلویزیون جدید ایجاد کند. درعوض، از آن بخواهید مقایسه دقیقی بین سه مدل برتر، همراه با ویژگی‌ها، مزایا، مزایا و معایب هر مدل و قیمت آن بنویسد.
 2. ارائه ی برخی زمینه ها و مثال ها : هرچه جزئیات Auto-GPT بیشتری ارائه دهید، پاسخ شما دقیق تر است.
 3. ویرایش و بهبود: گاهی اوقات، مدل ممکن است پاسخ های کمی نادرست ایجاد کند. محتوا را بیشتر اصلاح کنید، مانند یک ویرایشگر ماهر که یک پیش نویس را صیقل می دهد. روی دستور زبان، املا، جریان و بررسی واقعیت تمرکز کنید.
 4. ازمایش  درخواست‌ها و سؤالات: با کاوش در زوایای مختلف نتایج بهتری خواهید گرفت.
 5. بازخورد بدهید: اگر با مشکلی مواجه شدید یا پیشنهادی دارید، در صورت تمایل بازخورد خود را ارائه دهید! هرچه Auto-GPT بازخورد بیشتری دریافت کند، بیشتر بهبود می یابد

سوالات متداول:

 1. Auto-GPT چگونه کار می کند؟ Auto-GPT اساساً یک برنامه کامپیوتری هوشمندانه است که می تواند زبانی را که به آن داده شده است بفهمد و از آن یاد بگیرد (یادگیری ماشین). یک هدف را به وظایف فرعی کوچکتر تقسیم کرده و برای رسیدن به هدف نهایی به جستجوی اطلاعات می پردازد. Auto-GPT با اطلاعات بدست آورده، محتوا را برای حل هدفی که شما تعیین کرده اید ایجاد می کند.
 2. چگونه به Auto-GPT دسترسی پیدا کنم؟ می توانید از GitHub به Auto-GPT دسترسی پیدا کنید. همچنین باید Python، Docker یا VSCode+devcoder را نصب کنید و آن را با یک کلید API از طریق یک حساب Open AI پولی ثبت کنید.
 3. چگونه از Auto-GPT استفاده کنم؟

Auto-GPT را راه اندازی کنید، سپس به Auto-GPT یک هدف بدهید، سپس به آن یک اعلان بر اساس هدف خود بدهید. به عنوان مثال، به عنوان یک مشاور املاک، ممکن است بخواهید برای ایجاد حضور آنلاین خود کمک کنید. برای دریافت اطلاعات، از آن بخواهید «مقاله ای در مورد بازاریابی دیجیتال برای نمایندگان املاک بنویسد». Auto-GPT سپس به طور مستقل برای جمع آوری منابع مورد نیاز برای ایجاد محتوای شما کار می کند و سپس مقاله شما را می نویسد.

چگونه Auto-GPT را نصب کنم؟ راه های مختلفی وجود دارد که می توانید Auto-GPT را نصب کنید. در اینجا یک روش وجود دارد. یکی از روش ها این است که نرم افزار را از طریق GitHub دانلود کنید و روی فایل نصبی دوبار کلیک کنید تا اجرا شود. منتظر بمانید تا ویزارد تنظیم ظاهر شود، سپس دستورالعمل ها را دنبال کنید. بر روی install کلیک کنید. پس از نصب، نرم افزار را راه اندازی کنید یا آن را در برنامه ها/برنامه های خود پیدا کنید و از آنجا راه اندازی کنید.

نتیجه:

ابزارهای کپی‌نویسی هوش مصنوعی در همه جا وجود دارند و Auto-GPT دنیای کاملا جدید و فراتر از آن است. چه سازنده محتوا یا بازاریاب باشید که به دنبال ساده‌سازی گردش کار خود هستید یا محققی که در اعماق هوش مصنوعی فرو می‌رود، می‌توانید ببینید که چگونه می‌تواند روز کاری شما را متحول کند.

این می تواند به شما کمک کند در کمترین زمان ممکن بنویسد و در حالی که به کارهای روزمره  خود رسیدگی کنید  برایتان کد نویسی کند. همچنین می‌توانید ازAuto-GPT برای سئو با ایجاد محتوای متقاعدکننده که مخاطبان شما را در صفحه نگه می‌دارد و افزایش زمان ماندگاری که یک عامل رتبه‌بندی است،  استفاده کنید. همه اینها برای بسیاری از ما، به ویژه بازاریاب ها، رویایی است که به حقیقت پیوسته است.

باید بدانید که  Auto-GPT کامل نیست و فناوری های در حال توسعه به ندرت اتفاق می افتد. شما می توانید پتانسیل آن را ببینید. از آن عاقلانه استفاده کنید و اهمیت بررسی واقعیت را فراموش نکنید.

بهترین شیوه ها را در ذهن داشته باشید و مهمتر از همه، محدودیت های آن را در نظر بگیرید.

نظری دارید؟

پیام بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید